https://hotel-sudak.com/images-of-sexy-heels/, Visit Website, i need to write an essay, link, Website, colorado speed dating

O NÁS

Pôsobenie spoločnosti BRIK

Spoločnosť Brik, a.s. pôsobí na trhu v oblasti realizácie interiérov od roku 1992. V tomto roku bola založená i spoločnosť Brik spol. s r.o., ktorá sa v období rokov 1992 až 1996 zaoberala zákazkovou interiérovou výrobou pre bytové i nebytové interiéry prevažne na Slovensku, ale i v ďalších štátoch Európy.

V roku 2005 vedenie spoločnosti Brik spol. s r.o. rozhodlo o transformácii spoločnosti na akciovú spoločnosť - Brik, a.s. a došlo k zásadnej zmene zamerania spoločnosti - prechod od individuálnych interiérových zákaziek pre jednotlivých odberateľov k vytvoreniu produktu Brik, tzn. k vývoju ucelenej rady pôvodného dizajnového nábytku pre bytové i nebytové interiéry sériovým spôsobom v moderných výrobných kapacitách.

V spolupráci s výhradným dizajnérom spoločnosti Brik, a.s. Ivanom Čobejom bol vytvorený produkt so značkou Brik v širokom sortimente - aktuálne viac ako 500 typových produktov a čalúneného nábytku pre všetky druhy bytových i nebytových interiérov.

Predaj produktov

Predaj produktu Brik je zaistený v širokom teritoriálnom zábere hlavne koncovým klientom prostredníctvom vlastnej obchodnej siete pod značkou Brik interiér štúdií (Praha, Bratislava, Budapešť, Kremnica, Košice, Žilina, Zlín a Brno) a zmluvných autorizovaných predajní v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

Dlhodobá tradiícia

Dlhodobá tradícia, prvotriedne moderné výrobné kapacity s vysokokvalifikovaným personálom, vyškolené profesionálne tímy zástupcov Brik interiér štúdií, ale hlavne niekoľko tisíc už zrealizovaných bytových i nebytových interiérov v uvedených teritóriách sú zárukou nielen kvalitnej a profesionálnej služby spoločnosti Brik, a.s., ale hlavne istotou presvedčivého a hodnotného výsledku našej práce vo vašich interiéroch.

Flexibilita, profesionalita, kvalita

Flexibilita, profesionalita a kvalita výrobného zázemia spoločnosti Brik, a.s. umožňuje schopnosť reagovať na dopyt nielen v rámci terajšieho typového sortimentu Brik, ale i v oblasti atypického riešenia bytových i nebytových interiérov. Spoločnosť Brik, a.s. realizovala za dobu svojej existencie niekoľko tisíc bytových interiérov v uvedených teritóriách a zúčastnila sa na realizácii veľa projektov, hlavne hotelového typu.

Prezentácia produktov

Spoločnosť Brik, a.s. prezentuje výsledky svojej činnosti nielen v rámci všetkých expozícií Brik interiér štúdií a jednotlivých autorizovaných predajní, ale aj na všetkých významných veľtrhoch a výstavách v uvedených teritóriách a pravidelnou prezentáciou vo väčšine kvalitných odborných časopisov.